Bu kategoride toplam 10 dosya mevcut.


Ses Dosyası Ad - Soyad E-posta Toplam görüntülenme Açıklama Dinle

SnapDrop.net Kullanarak Cihazlar Arasında Dosya Gönderme

Olcay Aşcı olcay.ashchi@gmail.com 1,063

snapdrop.net Wi-Fi ağınızı kullanarak iphone, Android, Windows, Mac ve web tarayıcısından dosya indirebilen tüm cihazlarınız arasında dosya göndermeyi sağlar. Anlatımı dikkatlice takip edin, sizde başarılı bir şekilde göndereceksiniz.

ZİPGRADE UYGULAMASI VE SİTESİ ÜZERİNDEN ONLİNE SINAV HAZIRLAMA ANLATIMI

Cafer Tatlı tatli.cafer87@gmail.com 619

bu ses dosyasında, Zipgrade uygulaması ve sitesi üzerinden online sınav hazırlayıp öğrencilerimizle nasıl paylaşacağımız anlatılmıştır.

GOOGLE FORMLAR 7- DİĞER AYARLAR VE GÖNDER SAYFASI

Murat Temel murattemelislam@gmail.com 335

Bu son anlatımda Google Formlardaki diğer ayarlar kısmını inceliyoruz önce. Bu kısım için genel ayarlar veya içerik menüsü de diyebiliriz belki. Son olarak da hazırladığımız formu takipçilerimize çeşitli yollarla iletebileceğimiz gönder sayfasını inceliyoruz ve bu anlatım serisini…

GOOGLE FORMLAR 6- YANITLAR

Murat Temel murattemelislam@gmail.com 333

Bu altıncı anlatımda Google Formlarla oluşturduğumuz test veya anketimizi dolduranların yanıtlarını görebileceğimiz sayfayı inceliyoruz. Eğer puanlı soruların olduğu bir test oluşturmuşsak alınan puanları da bu sayfada bulabiliyoruz.

GOOGLE FORMLAR 5- ÖN İZLEME

Murat Temel murattemelislam@gmail.com 349

Bu beşinci anlatımda Google Formlar kullanarak hazırladığımız formumuzu ön izliyoruz, yani formu dolduracak kininin nasıl gördüğünü, nasıl doldurabildiğini bizzat deneyimliyor, yanıtlarımızı gönderiyor hatta puanlarımızı da hemen detaylı bir şekilde görüyoruz.

GOOGLE FORMLAR 4- ÖRNEK BİR FORM

Murat Temel murattemelislam@gmail.com 373

Bu dördüncü anlatımda Google Formları kullanarak örnek bir form hazırlıyoruz ve bu formda öğrendiğimiz tüm bilgileri kullanıyor, işimize yarayacak tüm soru tipleriyle sorular oluşturuyor ve formumuzu tamamlıyoruz.

GOOGLE FORMLAR 3- SORU TÜRLERİ

Murat Temel murattemelislam@gmail.com 359

Bu üçüncü anlatımımızda Google Formlardaki soru türlerini inceliyoruz. Kısa yanıtlı, paragraf, çoktan seçmeli, onay kutulu, seçim kutulu ve diğer soru türlerini tek tek açıklıyoruz.

GOOGLE FORMLAR 2- AYARLAR

Murat Temel murattemelislam@gmail.com 330

Bu ikinci anlatımda Google Formlardaki ayarlar bölümünü inceliyoruz. Bu ayarlar kısmına aslında özel ayarlar da diyebiliriz çünkü her yeni form oluşturacağımızda bu kısıma gelip ilgili ayarları o anki formumuza göre yeniden yapmamız gerekmekte.

GOOGLE FORMLAR 1- FORMLAR VE YENİ FORM ANA SAYFALARINI TANIYALIM

Murat Temel murattemelislam@gmail.com 382

Yedi bölümlük bu anlatım serisinin ilk kısmında Google Formlar ve yeni form ana sayfalarını baştan sona kadar inceliyor ve her öge hakkında kısa açıklamalar yapıyoruz.

GOOGLE FORMLAR ARACILIĞIYLA ÇOKTAN SEÇMELİ VE AÇIK UÇLU SORU HAZIRLAMA

Cafer Tatlı tatli.cafer87@gmail.com 768

Bu ses dosyasında, google formları kullanarak çoktan seçmeli ve açık uçlu sorular hazırlamayı, hazırladığınız soruları öğrencilerinizle nasıl paylaşacağınızı bulacaksınız.