Radyo Programları

Zerrin Tezel ile Yolcu 13. Bölüm 29.10.2020

Asyanın güneyinde, deniz kıyısında... eşsiz doğa harikaları..  sayısız ve etkileyici tapınakları…, değişik yemek çeşitleri…  pirinç tarlaları...kaju yetişen toprakları… koni şeklinde hasır şapkalarıyla bilinen ülke VİETNAM'a gidiyoruz.

Sevda'nın Güncesi 25. Bölüm 11.10.2020

Sevda’nın 25. Güncesini yine çok özel, çocukluğumun unutulmaz ve büyülü seslerinden biri olan pek çoğunuzun Ankara TRT televizyonu ve radyosundan sesine aşık olduğu değerli seslendirme sanatçısı, seslendirme yönetmeni, çevirmen, diksiyon eğitmeni ve TV yapımcısı, metin yazarı ve sunucu Sayın Selma Yeşilbağ’la birlikte yazdık. Selma Hanım’ın bilmediğimiz çok renkli yaşam yönlerini konuşurken, günceme yeni bir sayfa ekleyip, yepyeni anılar biriktirdik. Keyifli dinlemeler. Sevda’nın Güncesi Sevda Bozbey Yılmaz’la her Pazar saat 16:00’da Radyo Engelsiz Erişim’de.

Benim Hikâyem 07.10.2020

Benim Hikâyem'den merhaba dostlar. Uzun zaman sonra 3. sezonumuzla yine Tarz Radyodayız. Her Çarşamba akşamları 20:00 ile 21:00 arası bekleriz
İlk konuğum İstanbul'dan radyomuzun programcılarından Uğur Şenel abim. Dahası, programda.

Sevda'nın Güncesi 24. Bölüm 04.10.2020

Ekim ayının ilk programını ve Sevda’nın 24. Güncesi’ni canım arkadaşım Mehtap Doğan’la birlikte yazdık. Mehtap’la Kadın olma halinden, gazetecilikten, medyadan, yaşamdan ve şu sıralar hazırladığı harika kitabından söz ettik.

Çoban Ateşi 4. Bölüm (Neşet Ertaş) 29.09.2020

Burak Sarı ile Çoban Ateşi’nin bu bölümünde, “Seher vakti garip garip bülbül öterken Kirpiklerin oku yar yar cana batarken Cümle alem uykusunda yatarken Kimseler görmeden gel gizli gizli” Garibin dilindeki iniltiyi aşığın yüreğindeki ateşi sazı ve sözüyle harmanlayan büyük usta Neşet Ertaş’ı anıyoruz.

Sayfalar