11 Nisan 2018 Engelsiz Erişimli Saatler

11 nisan Engelsiz Erişimli Saatler!
Selamlar dostlar. Harika bir programla sizlerle olacağız çarşamba akşamı. Programın ilk yarısında un helvası yapıyoruz. Daha doğrusu Sevda yaparken, bizler sesleri mikrofona taşıyacak, sonra tadına bakacağız. Bakalım yapacak mıyız, yakacak mıyız? Helvanın içine ne koyalım diye engelsiz erişime sorunca, çoğunluk oyunu cevizden yana kullanırken, Elif ve bir kaç kişi argo terimlerle helvanın fıstıksız olamayacağını iddia etti. Bakalım Sevda'nın tercihi ne olacak?
ikinci yarıda ise, özellikle müzikle uğraşan konservatuvar öğrencilerini radyo başına bekliyoruz. Kör müzisyenler için nota okumak ve notalara erişim kolay olmuyor maalesef. Bunu dikkate alan Danimarka kör ve az görenler enstitüsü ücretsiz bir bilgisayar programı üzerinde çalışmışlar. Uygulamayı birlikte deneyecek, yorumu sizlere bırakacağız.
Adem Abi yine nefis müzik seçkisiyle bizi bambaşka yerlere götürecek.
Ha unutmadan, tüm engelsiz erişimli saatler programlarını yükledik Dünyaya Seslen'e. Meraklılarının dikkatine.
Neyse heyecan verici bir program için bekliyoruz herkesi.
Programımızı her çarşamba akşamı dinleyebilmek için:
www.eged.org/radyo
adresindeki çevrimiçi dinleme veya listen.pls dosyasını indirme özelliğini kullanın. Veya mobil telefonlarınıza radyo kulesi uygulamasını indirin. Programımız sırasında bize canlı ulaşmak için
engelsizerisim@hotmail.com
ya da
yilmaeng skype adreslerimizi iletişim kurun.
yayınlarımızı daha sonra dinleyebilmek için:
www.dunyayaseslen.com
adresine girin.

Ad - Soyad: 
Engin Yılmaz, Adem Vural
Ses dosyası: